Üst Reklam

GİRESUNLULAR BURSA’DA DEMOKRASİ YÜRÜYÜŞÜNDE BULUŞTU..!

BURSA TİREBOLU DERNEĞİ VE ÇEPNİBOYU ÇOTONAKLAR DARBE’Yİ PROTESTO ETMEK İÇİN BİRLİKTE YÜRÜDÜ..!

Bursa Tirebolu derneği ve Giresunspor taraftar grubu Çepniboyu çotanaklar birlikte organize ettiği demokrasi yürüşü Bursa kent meydanında yaklaşık bin kişi ile yapıldı.

Kent meydanından Heykel Atatürk anıtına kadar yürüyen Giresunlular Burada Yapılan saygı duruşu ve Okunan istiklal marşının ardından bayrakları ile şehir turuna çıktılar.
Bursa Tirebolu dernek başkanı Bülent Akça Çepniboyu taraftarları ile birlikte yaptığı ortak açıklamada  darbe’lerin hiç bir demokrasi ülkesinde kabul edilebilir olmadığını belirterek darbe sisteminin tamamen rejim üzerindeki etkisinin kaldırılması için gerekli düzenlemeyi (TBMM) de kısa sürede gerçekleştirmesini İstedi..

Çepniboyu taraftar grup lideri Mahir Akça bu yürüyüşe katılan ve maneviyetına sahip çıkan tüm güzel yüreklere teşekkür ederim,Allah birliğimizi daim etsin yaklaşan yeni sezonda allahın izni ile Giresunsporumuzuda bu coşku ile desteklemeye devam edeceğiz diyerek duygularını dile getirdi.

Yürüyüşe Bursa 22.Dönem milletvekili Tirebolu hemşehrimiz Zafer Hıdıroğlu ve Akparti il yöneticilerinden de katılım oldu..

imageimageimageimage

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir