Üst Reklam

ESPİYE İHL MÜDÜRÜ TURAN GÖREVİNE BAŞLADI..!

Espiye Anadolu İmam-Hatip Lisesine Müdür olarak atanan Mustafa TURAN görevine başladı.

İbrahim Yılmaz’ın Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanmasıyla boşalan yerine uzun yıllar aynı okulda öğretmenlik ve idarecilik yapan Mustafa TURANatandı. Ataması yapılan yeni müdür Mustafa TURAN okuldaki görevine başladı.

Müdür Mustafa TURAN,“Okul ve öğrenci başarısının yükselmesi bizim en büyük gayemizdir.Okulda Eğitim kalitesini yükseltmek için elimizden gelen her türlü gayreti bundan sonrada göstermeye çalışacağız  “dedi.

Turan, İHL’de eğitim kalitesini yükseltmek için veli, öğretmen ve öğrencilerle birlikte hareket edeceklerini dile getirdi.

Mustafa TURAN1957 Yağlıdere Oruçbey doğumlu. İlköğrenimini Yağlıdere ilkokulunda, orta öğretimi Giresun İHL’ de okudu.  Yüksek öğrenimini Konya Yüksek İslam Enstitüsü ‘de 1981 de tamamladı. Van Çatak Lisesi, Diyarbakır Atatürk okulunda Din Kültürü öğretmenliği yaptı.

1985-86 öğretim yılında Espiye İHL’ ye atandı. Aynı okulda idarecilik ve öğretmenlik yapan Turan 2015-2016 öğretim yılında rotasyon nedeni ile Tirebolu Kız Anadolu İHL’ ye atandı. 2016-2017 öğretim yılı ikinci yarıyılında Espiye Anadolu İmam Hatip lisesine müdür olarak atandı. Mustafa Turan Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir