Üst Reklam

BÜLENT AKÇA BURSA 1. BÖLGE BAĞIMSIZ MİLLET VEKİLİ ADAYI OLDU.

Bursa’da yıllardır cemiyetlerin vazgeçilmez ismi Bülent Akça BURSA 1.Bölge Bağımsız Millet Vekili Adayı oldu..

Yok sayılan hemşerilerinin sesini duyurmak için Bursa 1.Bölgeden bağımsız Milletvekili Adayı olduğunu açıklayan Giresun Tirebolulu Bülent Akça,Bursa’da yaşayan yaklaşık 100.000 üzeri Giresunlunun oylarını tescil etmek ve Cemiyetlerini yok sayan siyasi partilere bir cevap vermek gerektiğini söyledi.

1.Bölge Millet Vekili Adayı Bülent Akça bu dönem Hemşerilerinin bu şehirde varlığını göstermek için büyük bir fırsat yıllardır hemşerilerimiz siyasi arenada yok sayılıyor her seçim ülkemiz için çok önemli ama bu seçim
Bursa’da yaşayan Giresunlular için daha önemli bizler gerçekten bu şehirde kenetlenirsek başaramayacağımız bir iş yok,ayrıca şunuda herkesin bilmesi gerekir karadenizin tüm şehirleri kocaman bir sülalenin öz ve öz kardeşleridir biz tüm karadeniz biriz bütünüz.

Hemşerilerimizin oy verdiğinde seçilebilecek bir konumda olduğunu söyleyerek başarı olması halinde bu davanın kazananı GİRESUNLULAR olacak ve tüm ülkeye model olacak , Giresunlu hemşerilerimizin oylarını tescil ettirmeleri ve siyasi arenada artık yok sayılmamaları için bu fırsatı değerlendirmemiz gerekiyor GİRESUNLUNUN OYLARINI TESCİL ETTİRMESİNİN EN KOLAY YOLU GİRESUNLU İÇİN YOLA ÇIKMIŞ BAĞIMSIZ ADAYINA OY VERMEKTİR dedi..

Bizlere bu seçim çok önemli zaman yanlış diyenlere aldanmayın dünyanın her yerinde ve döneminde seçimler önemlidir,ayrıca siyasi kimlikler ünvanlar yeri ve zamanı geldiğinde bırakılılır veya bıraktırılır fakat GİRESUNLULUK BAKİ KALIR ..

Hemşerilerimiz artık gerçekleri ve kötü niyetli uydurma siyasi söylemlerle iftira atanları hayal satanları görüyor ve tanıyor.

Ayrıca Bursa’dan çıkacak Bir Giresunlu vekilmi Ülkenin geleceğine leke sürecek bunu söyleyenler kahramanlıkla dolu tarihimize baksın..!

Rus Harbinde Allahuekber dağlarında biz vardık,Balkan Savaşında biz vardık,Çanakkale’de Kurtuluş savaşında,Büyük Taaruzda Afyonda,Haymanada,Sakarya meydan muharebesinde,Millet Meclisinin ilk muhafız alayınıda bizim şanlı atalarımız kurup Mustafa Kemal Atatürkü koruyup kollamıştır peki peki GİRESUNLULAR Vatan müdafaasından vazmı geçti…?“SON OLARAK HAİN DARBE GECESİNDE MEYDANLARDA YİNE ŞEHADETTE VE GAZİLİKTE BİZ VARDIK” GİRESUNLULAR VARDI..!

Allahın izni ile Bursa tarihinde ilk kez Bağımsız bir vekil seçmeye çok yakın inşallah bu da bana nasip olur,Kimsenin siyasi emellerine ve iftira dolu algılarına bizim insanımız kanmayacaktır diyerek hemşerilerinden destek istedi..!

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir