Üst Reklam

18 YAŞINI DOLDURAN HERKESE MEKTUP..!

Ak Parti Bulancak Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Karabulut Cumhurbaşkanlığı Referandum Çalışmaları Hakkında Açıklama Yaptı. Karabulut yapığı açıklamada ;
“Bizim amacımız gençlerimize bu referandumu doğru ve düzgün bir şekilde aşılamaktır. Yalan, Yanlış haberlerle gençlerimizin aklını çelmeye çalışanlar 16 Nisan’da hüsrana uğrayacaktır. Hangi görüşten olursa olsun genç bizim gencimizdir. Bugün böyle düşünür, yarın başka türlü. Bugün bir yere sempatisi vardır, yarın başka bir yere duyar. Bizim amacımız Recep Tayyip Erdoğan’nın davasını, hak davayı gençlerimize aktarmaktır. Yapmamız gereken Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davasını gençlere anlatmaktır.” dedi.
Karabulut, 18 yaşını dolduran herkese Başbakan Binali Yıldırım tarafından yazılmış mektup dağıtacaklarını aktararak “İnşallah 16 Nisan’da çok güçlü şekilde ‘Evet’leri alıp Türkiye’yi şaha kaldıracağız.” diye konuştu. Ülkede geçmiş yıllarda çok büyük insan hakkı ihlalleri olduğunu ifade eden Karabulut, şunları kaydetti: “Bir tarafta vesayetler ve dayatmalarla yapılan bir anayasayı gençlere güzel gibi gösteren, onların neden 18 yaşında Milletvekili olamayacağını anlatan daha Cumhurbaşkanlığı sisteminin ne olduğunu bilmeyen bir Ana muhalefet partisi Genel Başkanı bir tarafta gençlere Asım’ın nesli, Fatih’in torunu olduğunu anlatan gençler karşınızdaki Cumhurbaşkanı bile olsa eğilmeyin diyen ve gençlerin 18 yaşında Türkiye’yi neden yönetmesin diyen bir lider var . “dedi.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir